Pierwszy test nowego syntezatora MOOG Subsequent 25

0

Fani marki Moog z niecierpliwością wyczekują pierwszej dostawy nowego syntezatora Subsequent 25, który swoją premierę miał w styczniu podczas NAMM Show 2020. Aby czas zanadto się nie dłużył 🙂 zapraszamy Was do obszernego testu i prezentacji tego syntha, przygotowanego przez Loopop!

Potęga w małej formie! Tak można w duuużym skrócie zapowiedzieć ten instrument, co uczyniliśmy przy okazji jego premiery TUTAJ: https://uptone.pl/pianosynth/namm-2020-moog-subsequent-25-nowoczesny-synth-z-analogowa-dusza.

Na początek zapraszamy do video-testu:

Dzięki dystrybutorowi, firmie Audiostacja, poznaliśmy wiele szczegółów na jego temat, które prezentujemy Wam poniżej w skrócie:

Moog Subsequent 25 jest nowoczesną, parafoniczną, potężną maszyną do projektowania nasyconych, dynamicznych dźwięków, mimo, że w formie to najbardziej kompaktowy syntezator Mooga.  Wyposażony jest w bardzo popularną funkcję parafonii trybu Duo Mode, doskonale znaną miłośnikom wielokrotnie nagradzanego syntezatora Sub Phatty.

W odróżnieniu od poprzednich modeli z serii Subsequent, nowy Subsequent 25 ma między innymi dwa razy większy zapas dynamiki, jeszcze bardziej dostrojony obwód Multidrive, nowe presety z brzmieniami, ulepszoną klawiaturę, nowy wzmacniacz słuchawkowy i zmienioną strukturę wzmocnienia w filtrze drabinkowym.

Łatwo integruje się z cyfrowymi procesami pracy i środowiskami DAW. Wszystkie jego funkcje można uruchomić z panelu przedniego, poprzez MIDI lub bezpłatne oprogramowanie Editor/Librarian.

Szczegółów dotyczących ceny też jeszcze nie znamy ale sklepy, mimo że jeszcze nie mają go na stanie sugerują przedział między 3.999 – 4.499 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.moogmusic.com/products/subsequent-25
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/nowosc-moog-subsequent-25

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here