Kawai PianoRemote – aplikacja do sterowania pianinem cyfrowym Kawai

1

Kawai Japan wprowadza na rynek aplikację PianoRemote. Program pozwala na zdalne sterowanie pianinami cyfrowymi Kawai i dostępny jest na kompatybilne urządzenia z systemem iOS i Android.

Aplikacja PianoRemote wykorzystuje przeprojektowany standard komunikacji znany z modeli Kawai CA99 i Kawaii CA79. Pozwala on pianistom kontrolować każdy aspekt swojego instrumentu za pomocą nowoczesnego, intuicyjnego interfejsu użytkownika.

Kawai PianoRemote pobierzecie na:

Aplikacja łączy się z fortepianem bezprzewodowo za pomocą zintegrowanej funkcji Bluetooth dając możliwość łatwej zmiany dźwięków, dostosowywania ustawień lub korzystania z szerokiej gamy wbudowanych treści muzycznych.

PianoRemote może być także uruchamiany w „Trybie demonstracyjnym” (tj. bez konieczności łączenia się z pianinem cyfrowym), dzięki czemu entuzjaści Kawai mogą sprawdzić różne funkcje instrumentów i operacje za pomocą telefonu lub tabletu.

Na razie aplikacja wspiera dwa modele pianin – Więcej informacji o nich znajdziecie w naszym artykule “Kawai CA79 & CA99, nowe pianina cyfrowe dla wymagających“.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kawai-global.com/
Dystrybucjahttp://silesiamusiccenter.pl

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here