Nowe pianina cyfrowe Kawai CN29 & CN39

0

Kilka dni temu pisaliśmy o nowym modelu Kawai KDP70, a tu producent raczy nas kolejnymi nowościami! Poznajcie nowe pianina cyfrowe Kawai CN29 & CN39! Czym mogą się pochwalić?

Najnowsze propozycje marki KAWAI to następcy cenionych modeli CN27 i CN37, które swoją premierę miały ponad dwa lata temu. To stosunkowo nie długi czas jak na domowe pianina cyfrowe, jednak producent zdecydował się na ten krok, aby wykorzystać niedawno rozpoczętą współpracę z firmą ONKYO i zaoferować muzykom zupełnie nowy system dostarczania dźwięku i głośników.

Kawai CN29 i CN39 zostały oczywiście wyposażone w brzmienia flagowego fortepianu Shigeru Kawai SK-EX i Kawai EX, a także w świetny system akcji klawiszowej Responsive Hammer III, aby zapewnić autentyczne wrażenia podczas gry na fortepianie.

Oba modele oferują szereg przydatnych funkcji, w tym wbudowane utwory, lekcje, regulację brzmienia Virtual Technician. Cała kontrola dostępna jest z czytelnego panelu sterowania wyposażonego w wyświetlacz OLED o wysokiej rozdzielczości.

Zintegrowane połączenie Bluetooth umożliwia bezprzewodową komunikację z naszymi smartfonami i pozwala korzystać z wbudowanych głośników jako domowego systemu nagłośnienia. Oprócz tego, a może przede wszystkim możemy łączyć się z dedykowanymi aplikacjami jak Kawai Sound Museum czy wspomniany wcześniej Virtual Technician App.

Nowe instrumenty zresztą podobnie jak ich poprzednicy są odpowiednie dla pianistów o różnym stopniu zaawansowania. Doskonale sprawdzą się w domu, szkole, sali prób czy jakiej kolwiek innej instytucji muzycznej.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kawai.co.uk/products/digitalpianos/cnseries
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here