Nowe pianin cyfrowe marki Artesia: Harmony, DP-2, PE-88, A-61

0

Artesia wprowadza do oferty nowe pianina cyfrowe. Znajdziecie w nich typowe modele przeznaczone do naszych domów jak i instrumenty sceniczne: Harmony, DP-2, PE-88, A-61.

Dzięki firmie FX Music Group, Artesia zaczyna zdobywać rynek polski, a ich mocną stroną jest dobry stosunek ceny do jakości. Dostępność nowych pianin ani ich ceny nie są jeszcze znane ale będziemy Was informować na bierząco.

Artesia Harmony oferuje 3-stopniową, pełno-wymiarową klawiaturę z systemem młoteczkowym zapewniające realistyczne odczucia. Pianino wyposażono w 16 dobrej jakości brzmień oraz wszystkie niezbędne funkcje jak metronom, efekty, a także gniazda: słuchawkowe, USB, a także Audio In/Out. Na wyposażeniu zestaw głośników o mocy 20W.

Więcej szczegółów: https://www.virginmusicalinstrumentcompany.com

Artesia DP-2 to również instrument pełnowymiarowy z 88-klawiszami. Na pokładzie 8 podstawowych brzmień, a także wbudowane efekty, recorder, metronom, lekcje czy możliwość dzielenia klawiatury. Instrument wyposażono w system 4 głośników o mocy 25W. Na tylnym panelu oczywiście wszystkie niezbędne gniazda: USB, MIDI, Audio In.

Więcej szczegółów: www.virginmusicalinstrumentcompany.com/artesia-dp-2

Artesia PE-88 to propozycja już bardziej mobilna i sceniczna. Instrument posiada pół ważoną klawiaturę, 136 brzmień, efekty, metronom i wiele więcej… Na tylnym  panelu znajdziemy wszystkie potrzebne gniazda.

Więcej szczegółów: www.virginmusicalinstrumentcompany.com/artesia-pe-88

Ostatnia propozycja to model Artesia A-61. Instrument jest krótszy, posiada 61, półważoną klawiaturę, 8 brzmień, efekty i wiele więcej…

Więcej szczegółów: www.virginmusicalinstrumentcompany.com/artesia-a-61

Więcej szczegółów:
Producent: www.virginmusicalinstrumentcompany.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here