Nowa seria keyboardów Casio CT-X na Musikmesse 2018

2

Podczas targów Musikmesse 2018, swoją europejską premierę miała nowa seria keyboardów CT-X firmy Casio. Wśród nich 4 modele: CT-X700, CT-X800, CT-X3000 i flagowy model CT-X5000.

Wspólną cechą całej serii jest niska cena oraz nowy silnik brzmieniowy AiX- Sound Source, który zapewnić ma lepszą imitację instrumentów akustycznych i perkusyjnych. Poza tym różnice opierają się głównie na ilości zaimplementowanych brzmień, rytmów, procesora efektów DSP itp.

Całą linię instrumentów wraz ze szczegółową specyfikacją techniczną znajdziecie na stronie www.casiomusic.pl, a my zapraszamy do naszej relacji:

Więcej szczegółów:
Producent: www.casiomusic.pl
Dystrybutor: www.emuzyk.pl

2 KOMENTARZE

  1. Sam jestem od niedawna posiadaczem ct-x3000 i jest to mega sprzęt. Brzmienia oraz rytmy brzmią zawodowo. Do tego obsługa jest bardzo wygodna, bo wszystkie najważniejsze funkcje są na pulpicie. Świetny sprzęt w rozsądnej cenie.

  2. Casio rzeczywiście zaczęło w końcu robić dobrej jakości budżetowe instrumenty i spokojnie może konkurować z budżetowymi a nawet i droższymi modelami Yamahy, Korga czy Rolanda. Ba, porównując niektóre modele w podobnej cenie zdecydowanie w niektórych aspektach Casio jest górą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here