NAMM2019: Casio CDP-S100, nowe kampktowe pianino cyfrowe!

2

W oczekiwaniu na tajemniczy instrument z linii Privia, Casio prezentuje kompaktowe, zasilane bateryjnie pianino cyfrowe, wyposażone w klawiaturę młoteczkową! Poznajcie Casio CDP-S100.

Instrument został wyposażony w pełną, 88-klawiszową klawiaturę z systemem młoteczkowym, 10 brzmień, wbudowane głośniki, gniazdo USB do komunikacji z komputerem, wyjście słuchawkowe, gniazdo na pedał ekspresji, Audio In i gniazdo zasilania, choć instrument może być także zasilany bateryjnie. Jego waga to zaledwie 10 kg! Producent stworzył też dedykowaną aplikację Chardona Play, oraz oferuje opcjonalny statyw.

Więcej szczegółów wkrótce, a póki co zapraszamy do poniższego materiału video:

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.casio-music.com
Dystrybutor: https://casiomusic.pl

2 KOMENTARZE

  1. No no, brzmieniowo i wizerunkowo prezentuje się naprawdę świetnie. Jeżeli tylko klawiatura jest ok, to będzie świetny przenośny instrument.

  2. Jak byłem na targach to miałem okazję przetestować sobie ten instrument. W porównaniu z innymi budżetowymi pianinami wypada naprawdę dobrze. Klawiatura bardzo fajnie się pod palcami zachowuje, brzmienie również w porównaniu do poprzedniej linii zostało podrasowane. Jest to ciekawa opcja w tym segmencie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here