Moog wznawia produkcję Modelu D

0

Choć wiem, że brzmi to raczej mało wiarygodnie, rzeczywistość jest taka jak w tytule. Firma Moog, której siedziba mieści się w Karolinie Północnej, wznawia produkcję instrumentu mającego premierę w latach 60-tych ubiegłego stulecia!

Jak poinformował nas, polski dystrybutor marki Moog, firma www.audiostacja.pl, wiadomość o wznowieniu produkcji jest absolutnie pewną informacją.
I jeśli sądzicie, że słowo “wznawia” jest zwykłym przekłamaniem redakcyjnym, to jesteście w olbrzymim błędzie. Instrument, który pobił na łeb, na szyję niemalże wszelkie rekordy popularności, będąc zarazem jednym z najbardziej pożądanych syntezatorów wszechczasów, wraca właśnie z wielką pompą!
Wznowienie modelu D polegać ma, ni mniej, ni więcej jak na uruchomieniu tej samej linii produkcyjnej, która pracowała w 1964 roku. Prezentowany wtedy na Audio Engineering Society instrument, wywołał istny szał wśród muzyków.
Przypomnijmy, że Minimoog Model D – monofoniczny syntezator analogowy skonstruowany został przez dwóch geniuszy, Davida van Koeveringa i Roberta Mooga.

Informacja o wznowieniu produkcji ponownie zelektryzowała branżę muzyczną. I jak się okazuje, Moog Music już teraz ma bardzo wiele zamówień na swój legendarny produkt.

Więcej informacji o tym zaskakującym wydarzeniu znajdziecie na stronie producenta
www.moogmusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here