KORG przedstawia Wavestate MKII, Wavestate SE oraz SE Platinum

0
Korg-Wavestate-MKII-Korg-Wavestate-SE-Korg-wavestate-SE-Platinum

Wavestate MKII, Wavestate SE i Wavestate SE Platinum to trzy nowe modele uznanej serii syntezatorów firmy KORG, wyposażonych w unikalny engine Wave Sequencing 2.0. Co nowego w tej edycji?

W porównaniu do poprzednika, nowa wersja KORG Wavestate MKII oferuje między innymi polifonię zwiększoną z 64 do 96 głosów, aż 1042 sekwencji, 799 programów i 261 performance’ów. Ponadto zastosowana architektura Clever Lane zwiększa możliwości modulacji, a wewnętrzna pamięć o pojemności 4 GB pozwala na ładowanie dodatkowych banków brzmieniowych, znacznie wzbogacając możliwości następcy oryginalnego Wavestate.

Z kolei KORG Wavestate SE i SE Platinum proponują rozszerzoną, 61-klawiszową klawiaturę Natural Touch z funkcją aftertouch i możliwością wpływu zarówno na dynamikę ataku, jak i opadania dźwięku. Dodajmy do tego zapierającą dech w piersi, 120-głosową polifonię oraz metalową obudowę i specjalnie wzmocnione pokrętła, a otrzymamy profesjonalny instrument koncertowy – w dodatku dostarczony w sztywnej, transportowej walizce!

Limitowana wersja SE Platinum odróżnia się przy tym srebrną obudową wykonaną z połączenia aluminium i stali nierdzewnej, nie tylko przyciągając wzrok, ale też dodatkowo inspirując gry.

Wszystkie trzy nowe modele KORG Wavestate można już zamawiać w przedsprzedaży.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.korg.com
Dystrybutor: https://megamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj