Ćwicz z aplikacją Roland Piano Partner 2

0

Aplikacja pojawia się przy każdej okazji kolejnej premiery pianina cyfrowego Rolanda. Piano Partner 2 to narzędzie, które zainspiruje, pomoże i rozbawi każdego młodego adepta sztuki gry na instrumencie.

Roland zdecydowanie idzie w stronę stworzenia pełnego systemu, w którym znajdziemy wszystko w jednym miejscu. Instrumenty, efekty i inne narzędzia firmy Roland oferują coraz bogatszy dostęp do aplikacji współpracujących z ich produktami. Nie inaczej jest z pianinami i aplikacją Piano Partner 2 oferującą szereg funkcjonalności, z których najchętniej skorzystają uczniowie i nauczyciele.

Roland Piano Partner 2 to narzędzie interaktywnego wspierania adeptów sztuki muzycznej. Z aplikacji młody pianista dowie się czym są nuty, jak je sklasyfikować i jak zrozumieć rytm (wartości rytmiczne). Do pracy z aplikacją potrzebny jest instrument i np. tablet. Piano Partner 2 kompatybilne jest z dwoma środowiskami, iOS oraz Android. Aplikację za darmo można pobrać z firmowych sklepów App Store oraz Google Play.

Roland Piano Partner 2 oferuje w sumie cztery tryby pracy.
Songs oraz DigiScore Lite pokazują całą listę utworów i ich wyciągów fortepianowych zawartych w instrumencie. Rhythm i Flash Card pomagają zaś w nauce i zrozumieniu tajników sztuki muzycznej, od znajomości nut począwszy, na interaktywnych akompaniamentach kończąc.

Łączność Roland Piano Partner 2 uzyskać można dzięki łączności Bluetooth lub port USB, w które wyposażone są pianina Roland.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.pl.rolandeasteurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here