Biel króluje na wybiegach – czyli Akai MPK Mini MKII LE White

0

Jest malutka, wręcz śliczna, a do tego w limitowanej edycji miniaturowej klawiatury Akai Professional. Ma 25 czułych na dotyk klawiszy. 8 podświetlanych padów, 8 potencjometrów Q-link i czterokierunkowy joystick pełniący funkcję Pitch Bend i Modulation. Ma przyciski Octave Up i Down rozszerzające zakres melodyczny klawiatury do 10 oktaw. Pragniecie więcej, prawda? No to proszę…

Zasilana jest przez USB. Posiada wejście pedału ekspresji oraz arpeggiator. A na zakończenie wisienka na torcie – oprogramowanie Hybrid 3, SONiVOX Wobble oraz MPC Essentials – 64-bitowe narzędzie do produkcji obsługujące do 8 banków padów (128 ścieżek) i 1-gigabajtową bibliotekę brzmień umożliwiającą łatwy import sampli w formacie WAV lub AIFF!

Co, kopara opadła była?

mpk
Akai MPK Mini MKII – wersja nielimitowana

Niestety znalezienie informacji o limitowanej edycji nie jest łatwe, a sam produkt wydaje się być niedostępny póki co na polskim rynku. Jednak nielimitowana wersja (czerwona), posiada te same funkcje co White. Zatem wysyłam was do informacji o produkcie w wersji nielimitowanej.

Więcej informacji na stronie producenta www.akaipro.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here