Artesia DP-150E: Domowe Pianino Cyfrowe

0
Pianino cyfrowe Artesia-DP-150e
Pianino cyfrowe Artesia DP-150e

Artesia to amerykańska marka zajmuje się produkcją sprzętu muzycznego w tym także pianin cyfrowych. Jednym z nich jest model DP-150E oferujący dobrej jakości klawiaturę z systemem młoteczkowym, wysokiej jakości próbki brzmień, a także wiele przydatnych funkcji.

Jeśli szukacie eleganckiego pianina cyfrowego do domowej przestrzeni, który będzie centrum muzycznej edukacji i zabawy dla całej rodziny to warto przyjrzeć się tytułowemu modelowi Artesia DP-150E. Instrument posiada polerowaną, hebanową obudowę o wysokim połysku, dostępną w kolorze czarnym lub ciemnego palisandru, która wpasuje się w każdą przestrzeń.

Artesia-DP-150e
Artesia DP-150e

Jednak to co istotne kryje się wewnątrz. Instrument wyposażono w ważoną klawiaturę z systemem młoteczkową (Natural Balanced Hammer Action), której czułość możemy ustawić na trzech poziomach, w zależności od potrzeb i możliwości użytkownika. Znajdziemy w nim 136 brzmień w tym oczywiści próbki pianin i fortepianów.

Na uwagę zasługują także funkcje edukacyjne jak: metronom, wbudowane rytmy, możliwość dzielenia klawiatury, funkcje lekcji czy duetu. Wszystko to sprawia, że instrument będzie świetną propozycją dla osób zaczynających swoją muzyczną edukację. Do tego wbudowane efekty, wszystkie niezbędne wejścia i wyjścia, a także możliwość nagrywania swojej twórczości (16 ścieżek).

Artesia-DP-150e

Instrument wyposażono w system dwóch głośników o łącznej mocy 80 W, ale co równie ważne możemy korzystać podczas gry także ze słuchawek. Do dyspozycji mamy 2 wejścia, zarówno dla samej grającej osoby jak także np. nauczyciela.

Sugerowana cena pianina: 3.420 PLN

Więcej szczegółów
Producent: https://artesia-pro.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj