Z humorem o talerzach i naciągach Evans UV1

0

Na pytanie, czy istnieje zbyt duża liczba talerzy w zestawie perkusyjnym nie było jednomyślności. W jednym jednak zgadzali się Rashid Williams, Larnell Lewis, Omar Hakim, Nir Z i Ari Hoenig – naciąg Evans UV1.

I w zasadzie tyle należałoby napisać na temat tego krótkiego, acz humorystycznego filmu reklamowego. Jednak co by zapełnić odrobinę miejsca, nastukam kilka literek więcej.
Każdy z perkusistów ma inne zdanie co do ilości wiszących nad głową talerzy. Jeden lubi mieć do dyspozycji jedynie crash i ride, inny zaś nie pogardziłby setkami blach – z uśmiechem ma się rozumieć.
Co do preferencji talerzowych, dość często pojawia się jedna odpowiedź – ilość zależna jest od celu jaki chcemy osiągnąć.
Wszyscy jednak występujący w filmie, czyli Rashid Williams, Larnell Lewis, Omar Hakim, Nir Z i Ari Hoenig odpowiedzieli na pytanie, bez którego naciągu, ich zdaniem, nie mogliby żyć. Odpowiedź była tylko jedna – Evans UV1.
Czym jest UV1? To zupełnie nowatorska i trzymana w ścisłej tajemnicy technologia, o której wiemy jedynie to, że powłoka utwardzana jest światłem. Ma to zapewnić ogromną wytrzymałość naciągów, doskonałe przyleganie i trwałość powierzchni. Tyle i aż tyle…

Więcej o produkcie znajdziecie na stronie producenta www.evansdrumheads.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj