Wojtek Deręgowski endorserem DW Drums

0

Z dumą przekazujemy wiadomość od firmy Drum Workshop Inc., która informuje, że polski perkusista Wojtek Deręgowski dołączył do grona oficjalnych użytkowników perkusji DW!

Wojtek Deręgowski to jeden z najzdolniejszych, wschodzących gwiazd perkusji w Polsce. Grał z wieloma polskimi zespołami, w tym z Moniką Lewczuk, Sorry Boys, Marceliną i Rosalie, a obecnie koncertuje z ukraińską piosenkarką, aktorką i prezenterką telewizyjną Tiną Karol. Jako perkusista koncertowy i sesyjny specjalizuje się w gatunkach takich jak hip-hopi, pop, R&B i elektronika.

Wojtek studiował w Berklee College of Music w Bostonie, a teraz sam także jest nauczycielem, z powodzeniem prowadząc lekcje online, kursy mistrzowskie i oferując kursy na wszystkich poziomach gry na perkusji – znajdziecie je na jego stronie www.wdrumlessons.com.

Perkusista jest też bardzo aktywny na kanałach mediów społecznościowych, gdzie zamieszcza filmy z perkusją i lekcje na swoich kanałach na Instagramie i YouTube.

Komentując swój zestaw DW, Wojtek powiedział: „DW to dla mnie oczywisty wybór. Te bębny mają wiele do odkrycia; są inspirujące, a dźwięk jest nie z tego świata. Dodaj do tego super solidną konstrukcję i wyjątkowy design. To wszystko tutaj jest, tworząc spójną całość. Jestem dumny, że zostałem członkiem rodziny DW.”

My tym bardziej jesteśmy dumni z naszego rodaka, któremu serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów na krajowej i międzynarodowej scenie muzycznej!

Więcej szczegółów
Producent: http://www.dwdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj