Warsztaty perkusja/ bas z Grzegorzem Syczem i Marcinem Bożkiem

0

Jeśli chcesz być muzykiem, nie wystarczy tylko dobry instrument i odrobina talentu. Muzyka wymaga cierpliwości i ciągłego samodoskonalenia. A jak można lepiej się doskonalić, jeśli nie podczas warsztatów? Głodnych wiedzy basistów i perkusistów zapraszamy zatem na Warsztaty perkusja/ bas z Grzegorzem Syczem i Marcinem Bożkiem

Gdyńskie warsztaty opierać się będą na tematyce perkusja/bas. Poprowadzi je kompozytor Grzegorz Sycz. Instrument basowy okiełzna Marcin Bożek.
Więcej o warsztatach na: https://www.facebook.com/events/1740118536090233.


CO: Warsztaty Perkusja/ bas z Grzegorzem Syczem i Marcinem Bożkiem
KIEDY
: Piątek 01.02.2019, godz. 18:00
GDZIE: DrumStore // Gdynia, ul. Wendy 15
BILETY: Przedsprzedaż 9zł (jedynie przez zamówienie internetowe)

Liczba miejsc ograniczona, grupa max 30 osób, proszę zatem o wcześniejszy zakup biletu
UWAGA! Sam zakup biletu nie rezerwuje miejsca, konieczne jest również jego opłacenie. Wybieranie odbioru osobistego biletu oraz płatności przelewem. Po zaksięgowaniu wpłaty bilet zostanie wysłany w formie elektronicznej.


Grzegorz Sycz to muzyk, kompozytor, pedagog i aranżer. Grę na perkusji rozpoczął już w wieku lat 4. Absolwent Folkwang Hochschule Essen BRD. Najlepiej czuje się w stylistyce jazz-funk, fusion i modern jazz. Współpracował m.in. z muzykami takimi jak: Ian Gillan (Deep Purple), Angus Tomas Bangus, Franz Hauzinger, Hans-Peter Salentin, Gilda Razzani, John Goodman, Leszek Możdżer, Zbigniew Namysłowski, Janusz Muniak, Leszek Żądło, Jarosław Śmietana, Paweł i Krzysztof Ścierańscy oraz z grupą SBB: Józefem Skrzekiem, Apostolisem Anthimosem.
Obecnie koncertuje z: Gosia Szmuda Band (Jazz Dla Dzieci), Special Jazz Sextet, John C.Marshall, Gregory Gaynair, Damroka, S.A.N. Space Trio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here