[VIDEO] Prezentacja werbli Pearl Modern Utility

0

Pearl Modern Utility to seria werbli perkusyjnych, które producent zaprezentował dwa lata temu. Od tamtej pory cieszą się sporą popularnością będąc także przedmiotem wielu testów i obszernych recenzji. Dziś mamy dla Was kolejną ciekawą prezentację ich możliwości.

Świetny wygląd, świetne brzmienie i duża paleta możliwości, na którą składa się już aż 8 modeli serii Modern Utility, pozwala wybrać optymalny instrument praktycznie każdemu perkusiście i do tego nie rujnując budżetu, gdyż ich ceny są bardzo przystępne jak na jakość z jakiej słynie marka Pearl Drums.

Jak wspomniałem wyżej, w skład serii wchodzi obecnie już 8 modeli o różnych rozmiarach, z czego wersje drewniane wyposażono w korpusy o grubości 5,4 mm i wykonane zostały z sześciu warstw klonu w technologii Superior Shell Technology, która polega na tym, że poszczególne warstwy korpusów nie są łączone krawędziami do siebie, tylko ścięte wzdłuż wchodzą na siebie na zakładkę. Wersje stalowe mają grubość 1 mm. Wszystkie werble wyposażono w lugi CL Bridge, smukłą maszynkę SR700 oraz obręcze o grubości 1.6mm. Każdy z drewnianych korpusów dostępny jest w wykończeniu Matte Natural i Satin Black, a wersje stalowe pokryte są satynową powłoką.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.pearleurope.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

Poniżej ciekawa i obszerna prezentacja wszystkich modeli, przygotowana przez amerykański sklep muzycznych Sweetwater.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here