Tycoon Percussion Vertex Series Acrylic, czyli cajon z akrylu

0

Chciałoby się powiedzieć – “czego to ludzie nie wymyślą”. Bo jakże to, cajon z akrylu?! A jednak – istnieje i jak wynika z prezentacji, brzmi naprawdę dobrze. Poznajcie Tycoon Percussion Vertex Series Acrylic.

Na oficjalnym profilu YouTube firmy Tycoon Percussion pojawiła się prezentacja kolejnego bębna. Tym razem w ręce Kalani Das wpadł cajon z renomowanej serii Vertex.
Sama seria Vertex, to jeden z najbardziej innowacyjnych projektów producenta – łączy w sobie najlepsze cechy z serii 29 i serii 35, takie jak wyraźne i ostre tony wysokie oraz głębokie, niemal huczące basy.

Nowy cajon, Vertex Series Acrylic ma wysokość 29 cm i swoją nazwę zawdzięcza korpusowi wykonanemu z solidnego, przezroczystego akrylu. Front bębna wykonano ze specjalnie spasowanego kawałka mahoniu, zapewniającego różnorodne i pełne ekspresji brzmienie, natomiast w środku akrylowego korpusu znajduje się zestaw naciągów sprężynowych.

Warto również dodać, że każdy instrument wykonany został ręcznie.

Tycoon Percussion Vertex Series Acrylic dostępny jest w czterech kolorach – clear, neon green, royal blue i cherry red, a jego cena nie jest jeszcze znana.

Więcej szczegółów:
Producent – www.tycoonpercussion.com
Dystrybutor – www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here