SummerNAMM2018: Elektroniczny zestaw perkusyjny Pearl e/MERGE z nagrodą “Best In Show!”

1

Prace nad nowym elektronicznym zestawem perkusyjnym marki Pearl trwały już od dłuższego czasu ale objęte były ścisłą tajemnicą. Nic dziwnego! Gigant perkusyjny znany jako producent topowych zestawów i rozwiązań chciał dopracować zestaw w najdrobniejszych detalach i pokazać produkt doskonały! Czy to mu się udało? Czas pokaże. Przed Wami absolutna nowość – Pearl e/MERGE!

Pierwsza nagroda “Best In Show” podczas oficjalnej premiery nowego zestawu na targach Summer NAMM 2018 wskazuje na to, że sukces rynkowy będzie tylko kwestią czasu!

Pearl e/Merge to elektroniczne zestawy perkusyjne do stworzenia, których została zaproszona firma KORG, która odpowiedzialna była za dostarczenie elektroniki. Sukces nowego zestawu ma opierać się na 3 głównych elementach:

  • Wszechstronny i niezwykle zaawansowany moduł brzmieniowy MDL-1 e/MERGE, czyli serce zestawu wyposażone w najwyższej jakości brzmienia i masę funkcji
  • Ultra-szybka i niezwykle czuła technologia pochodząca od marki Korg: Wave Trigger Technology. Odpowiedzialna jest za przetwarzanie mocy, szybkości i ekspresji uderzeń w pady na nie osiągalnym do tej pory poziomie dla e-drummerów!
  • Nowe pady w technologii PUREtouch Electronic zapewniać mają natomiast najbardziej realistyczne odczucia podczas gry na tym instrumencie.

Dostępność nowych zestawów zostanie ogłoszona jesienią 2018. Czekamy więc z niecierpliwością…

Więcej szczegółów:
Producent: www.pearldrum.com
Dystrybutor: www.silesiamusiccenter.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj