Pearl Roadshow Junior za niecałe 300 dolarów!!!

0

Marka Pearl Drums znana jest z najwyższej jakości zestawów perkusyjnych, na których grają najwięksi tego świata. Jednak jak każdy szanowany się producent dba on również o początkujących perkusistów w tym także tych najmłodszych!

Podczas tegorocznych Summer NAMM Show, firma pokazała serię zestawów dla najmłodszych oznaczoną symbolem Roadshow Junior!

Seria Roadshow marki Pearl to zestawy też już dobrze znane początkującym perkusistom. Przystępne cenowo i oferujące wszystko czego potrzebujemy by rozpocząć przygodę z bębnami. W przeciwieństwie do wielu perkusji na podobnym, lub nieco niższym pułapie cenowym, jest instrumentem, a nie zabawką! Jaka jest różnica? Zasadnicza! Strojenie przynosi efekt, krawędzie i korpus pozwolają na “edycję” brzmienia poprzez zmianę naciągów. Osprzęt jest solidny i sprawdzony (Pearl korzysta ze sprawdzonych we wcześniejszych seriach komponentów), a hardware (czyli zestaw statywów, stopy) solidny i stabilny.

Na bazie tych wszystkich doświadczeń powstała właśnie seria Roadshow Junior, oferująca wszystko to samo co znacie z Roadshow ale w jeszcze mniejszym wydaniu! Zestaw składa się z 16”x10” bębna basowego, 13”x8” floortomu, 10”x5.5 oraz 8”x5” tomów i 12”x4” werbla. W zestawie także cały osprzęt, statywy oraz 13″ crash i 10″ hi-hat.

I teraz uwaga! Sugerowana cena tego instrumentu za oceanem to koszt ok. 300 USD wiec w przeliczeniu ok. 1100 zł! Czekamy zatem na dostępność w Europie w polskich sklepach.

Więcej szczegółów:
Producent: www.pearldrum.com/products/kits/drumsets/roadshow-jr
Dystrybutor: www.silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here