Nowi endorserzy marki Gretsch Drums

0

Firma Gretsch Drums ogłosiła nowych endorserów marki. Do szacownego grona reprezentujących ją artystów dołączyło kolejnych czterech wybitnych perkusistów.

Szereg artystów powiązanych z firmą Gretsch Drums stale się poszerza i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, bo oferta amerykańskiego producenta należy do najciekawszych na rynku. Powitajmy zatem nowych endorserów marki – Seana Paddocka, Andrew Marshalla, Tylera Greenwell oraz J. J. Johnsona.

“To niesamowicie ekscytujące, móc przywitać w rodzinie Gretsch Drums Seana, Andrew, Tylera i J. J.’a. Tym, co ich łączy, pomimo różnych gatunków muzycznych, jakie reprezentują jest pasja do jedynego w swoim rodzaju brzmienia Gretsch Drums. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy tworzyć instrumenty, które stają się inspiracją dla ich gry.”
mówi Andrew Shreve, manager d.s. relacji pomiędzy marką a artystami Gretsch Drums.

Więcej o produktach marki na:
Producent: www.gretschdrums.com
Dystrybutor: pl.gewamusic.com


Sean Paddock od 1996 jest perkusistą w nagradzanym zespole country Kennego Chesney’a. W 2015 roku Drum Magazine okrzyknęło go Najlepszym Perkusistą Country.

Andrew Marshall od lat odpowiada za sekcję rytmiczną w utworach niezwykle popularnej artystki Billie Eilish.Usłyszycie go m.in. na jej debiutanckim albumie “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”.

Tyler Greenwell oraz J. J. Johnson to zgrany tandem współtworzący sekcję rytmiczną zespołu Tedeschi Truck Band.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj