Nowe twarze w rodzinie Gretsch Drums

0

Do grona endorserów marki Gretsch Drums dołączyło trzech nowych muzyków. Są nimi Jarrod Alexander z My Chemical Romance, Brad Webb z Jamie Cullum i Stephen Bidwell z Black Pumas.

Firma Gretsch Drums poinformowała niedawno, że do grona związanych z nią artystów dołączyli Jarrod Alexander, Brad Webb i Stephen Bidwell.

„Cieszymy się, że możemy powitać Jarroda, Brada i Stephena w rodzinie bębnów Gretsch. Każdy z nich na swoich zestawach tworzy ten sam, właściwy marce Gretsch wspaniały dźwięk, jednak na zupełnie inne sposoby. To zaszczyt tworzyć bębny, które wzbudzają taki entuzjazm ”.
podsumowuje Andrew Shreve – Gretsch Brand Manager

Brad Webb, najlepiej znany jako perkusista Jamiego Culluma, grał także z Amy Winehouse, Paolo Nutini, Timem Minchinem i we własnych projektach. Jest wszechstronnym perkusistą, a jego grę cechuje wyjątkowa dynamika i dotyk. Swój zestaw Broadkaster opisuje jako “idealne połączenie nowoczesnego i klasycznego brzmienia perkusyjnego”.

Stephen Bidwell jest perkusistą najbardziej znanym ze współpracy z Afrobeat, Go-Go, Dixieland Jazz i Western Swing. Grał z zespołami Calm Blue Sea i Hard Proof, a obecnie gra na perkusji dla Black Pumas. Ich debiutancki album zatytułowany, wydany w 2019 roku oraz elektryzujące koncerty na żywo, przyniosły zespołowi nominację do nagrody Grammy 2020 w kategorii Najlepszy Nowy Artysta.

Jarrod Alexander powrócił do gry na perkusji na długo oczekiwanym koncercie My Chemical Romance w Shrine Expo Hall w Los Angles w dniu 20 grudnia 2019r.
Jego unikalny styl grania na perkusji zrodził się z jego eklektycznych gustów muzycznych i wpływów szerokiej gamy perkusistów.
Jego grę cechuje instynktowna mieszanka mocy i technicznej elegancji, czego efektem jest niezwykle bogate, złożone i głośne brzmienie.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.gretschdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj