Nowe stołki perkusyjne Pearl Roadster

0

Zaprezentowane podczas zimowych targów NAMM 2020 stołki perkusyjne Pearl Roadster właśnie trafiły do sprzedaży. Każdy z siedmiu oferowanych modeli dostępny jest w specjalnych, promocyjnych cenach.

Dziś mamy dla Was elektryzującą wiadomość. Otóż prezentowane na zimowych międzynarodowych targach NAMM Show 2020 stołki Pearl Roadster właśnie trafiły do sprzedaży. Wiadomość tym bardziej ekscytuje, gdyż dostępne one są w promocyjnych cenach sięgających obniżką aż do 40%.

Nowe modele charakteryzuje bardzo wysokiej klasy wykonanie i ergonomia. Siedziska wykonane są z wielowarstwowej pianki ukształtowanej tak, aby jak najefektywniej odciążyć odcinek lędźwiowy perkusisty.
Do szczególnych cech należy zaliczyć również “siodło” D3500 Multi-Core, pneumatyczną regulację wysokości D1500TGL oraz elegancką, czarno-czerwoną banderę z logiem serii.

Stołki podzielono również na kilka grup, wśród których znajdziemy te z oparciem lędźwiowym, wycięciem na uda oraz klasyczne, o kształcie kolistym.
Ceny kształtują się od 232$ do 383$. Więcej szczegółów dotyczących oferty znajdziecie na stronie https://pearldrum.com/store?c=74559/Thrones

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com
Dystrybutorhttps://www.facebook.com/Silesia.Music.Center

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj