Nowe blachy perkusyjny Sabian FRX od kulis…

0

Nie jest tajemnicą, że każdy nowy produkt wchodzący na rynek potrzebuje profesjonalnej oprawy video. Jeśli chcecie zobaczyć jak firma Sabian przygotowywała się do promocji swojej najnowszej serii blach FRX zapraszamy do poniższego video!

Kilka słów o samej serii… Jak sugeruje sam producent, nowa seria blach perkusyjnych FRX (frequency reduced) to instrumenty do nieco “cichszego grania”,czyli w sytuacjach kiedy zbyt potężny sound, tych bądź co bądź głośnych instrumentów nie jest porządany. Przykładam może być ich zastosowanie np. na imprezach firmowych, małych klubach, szkołach, teatrach, próbach oraz dla śpiewających perkusistów.

Efekt ten został osiągnięty nie przez jakieś sztuczne wytłumienie dźwięku co z pewnością wpłynęłoby na jakość brzmienia ale poprzez specjalną konstrukcję, która ucina określoną częstotliwości, co powoduje wrażenie niższej głośności.

Specjalnie dziurkowane talerze wykonane są z brązu B20 i dostępne są w rozmiarach 14” (Hi-hat), 16”, 17” i 18” (crash) oraz 20”, 21” (ride). Premiera miała miejsce podczas Namms Show 2018.

Zobaczcie zatem jak wyglądały przygotowania do wprowadzenia nowej serii na rynek:

Więcej szczegółów:
Producent: www.sabian.com
Dystrybutor: www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here