NAMM 2020: Roland V-Drums Acoustic Design. Nowe spojrzenie na perkusję cyfrową!

1

Akustyczny wygląd zestawu i doświadczenia podczas gry połączone z cyfrową technologią! Triggerowanie? NIE! Poznajcie nową serię i nowe spojrzenie na perkusję. Przed Wami Roland V-Drums Acoustic Design.

Roland zaproponował w swojej popularnej serii elektronicznych zestawów perkusyjnych V-Drums coś zupełnie nowego. Roland Acoustic Design Series VAD506, VAD503 i VAD306 to trzy nowe konfiguracje, które łączą tradycyjne bębny z elektroniką. Tak przynajmniej widzi to Roland, a już niebawem okaże się czy pomysł był trafiony bo naszym zdaniem napewno jest interesujący.

Roland V-Drums Acoustic Design to zupełnie nowe doświadczenie w serii V-Drums, łączące fizyczną obecność bębnów akustycznych z wiodącą na świecie technologią cyfrowej perkusji firmy Roland. Autentyczny wygląd i szczegółowe wykonanie zestawu perkusyjnego z pełnowymiarowymi drewnianymi bębnami i talerzami, do tego tradycyjny chromowany osprzęt, mają sprawić abyś poczuł się, jakbyś grał na zestawie akustycznym. Jednocześnie nowy silnik brzmieniowy Roland Prismatic ma zadbać o realizm brzmieniowy twoich naturalnych reakcji podczas gry.

V-Drums Acoustic Design będą dostępne w trzech konfiguracjach:

  • VAD506 Pięcioczęściowy zestaw z pełnowymiarowymi drewnianymi korpusami, cyfrowym werblem i talerzem ride oraz modułem TD-27
  • VAD503 Czteroczęściowy zestaw z pełnowymiarowymi drewnianymi korpusami, cyfrowym werblem i talerzem ride oraz modułem TD-27
  • VAD306 kompaktowy zestaw z płytszymi korpusami i modułem TD-17

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie producenta:
https://www.roland.com/pl/v-drums_acoustic_design

Producent informuje, że seria Roland V-Drums Acoustic Design ma być dostępna w maju 2020 r. Sugerowane ceny to:

  • VAD306 – 10.889 PLN
  • VAD503 – 16.549 PLN
  • VAD506 – 20.029 PLN

Zapraszamy do obejrzenia materiałów video, promujących nową serię:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here