NAMM 2020: Pearl Drums prezentuje nowe stopy perkusyjne Eliminator Solo.

1

Eliminator Redline to aktualnie najpopularniejsza seria stóp perkusyjnych firmy Pearl Drums. Czy po targach NAMM Show 2020 może się to zmienić? Zobaczymy, bo producent właśnie pokazał nową serię Eliminator Solo!

Rewolucyjna stopa Eliminator Powershifter (oznaczona symbolem P-2000C i P2002C) wyposażona w opatentowany system wymiennych krzywek (Interchangeable Cam System), prawie 20 lat była jednym z najczęstszych wyborów potężnej grupy perkusistów na cały globie. Następnie producent zastąpił ją najpopularniejszą do dziś serią Eliminator Redline (P-2050C i P2052C). Jednak na tegorocznych targach NAMM 2020 Pearl ujawnił nową wersję stopy, która nie zastąpi powyższej ale w hierarchii plasuje się tuż za nią. Przed Wami Eliminator Solo, która ma zapewniać taką samą szybkość i jakość gry jak oryginalny Eliminator, jednak oparta jest na pracy pojedynczej krzywki.

Jak zauważyliście na powyższych zdjęciach, dostępne będą dwa modele oparte na łańcuchu (z czerwoną i czarną krzywką) w wersji pojedynczej i podwójnej:

  • Eliminator Solo Red: (P1030R – Single; P1032R – Double) to stopa oparta na czerwonej krzywce Radical Progressive Action , która ma zapewniać lżejsze, płynne odczucie. Dedykowana jest do szybszej gry, a ostry kąt krzywki zwiększa odbicie w celu uzyskania błyskawicznego, dokładnego uderzenia.
  • Eliminator Solo Black: (P1030 – Single; P1032 – Double) to stopa oparta na czarnej krzywce nazwanej Linear Action Cam, która ma zapewniać tradycyjną szybkość, siłę i komfort przy zmniejszonym wysiłku mięśni.

“Czasem właściwy efekt uzyskujemy dzięki najprostszym rozwiązaniom. Stopy Eliminator Solo zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić niezawodność bez konieczności martwienia się o regulację czy personalizację. Prosta, mocna i szybka – właśnie tego potrzebują bębniarze.”

– Glen Caruba, wiceprezes Pearl ds. sprzedaży i marketingu

Na wyposażeniu każdego modelu Pearl Eliminator Solo znajdzie się oczywiście mocowanie do centrali Roller Hoop Clamp, funkcja Powershifter (możliwość przesunięcia pięty stopy) oraz kilkustronny bijak.

Sugerowane ceny modeli mają przedstawiać się następująco:

  • P1030 Eliminator Solo: Black- Single 125 EURO
  • P1032 Eliminator Solo: Black – Double 309 EURO
  • P1030R Eliminator Solo: Red – Single 149 EURO
  • P1032R Eliminator Solo: Red – Double 379 EURO

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com/eliminator-solo
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

Poniżej jeszcze kilka zdjęć nowych modeli prosto z NAMM Show 2020!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here