Meinl Stick & Brush i Ślimak prezentują pałki “Slimator”!

325
Meinl-Slimator-Maciej-Slimak-Starosta

Maciej “Ślimak” Starosta, doświadczony perkusista, od lat poszukiwał idealnych pałek, które sprostają jego wymaganiom. W efekcie współpracy z Meinl Stick & Brush, powstały pałki Slimator Heavy 5B!

Pałki Meinl Slimator (SLIMAK SIGNATURE – SB607) charakteryzują się unikalnymi cechami konstrukcyjnymi, które zaspokajają specyficzne potrzeby perkusistów. Składają się z dwóch części: standardowej pałki Heavy 5B American Hickory na prawą rękę oraz specjalnej pałki na lewą rękę, która nie ma tapera ani główki. Ta pałka przypomina model do timbalesów, ale jest dostosowana do mocnych uderzeń w werbel. Ich długość wynosi 41,9 cm (16,5 cala), a średnica 15,4 mm (0,65 cala). Krótki taper zapewnia odpowiednie wyważenie i kontrolę, a ciężka waga pałek pozwala na wydobycie pełnego, mocnego brzmienia.

Meinl-Slimator-SLIMAK-SIGNATURE---SB607

Ślimak przez lata próbował różnych rozwiązań, takich jak odwracanie pałki czy używanie różnych zestawów pałek. Żadne z tych rozwiązań nie było idealne, dlatego stworzył sygnowane pałki Slimator, które spełniają jego potrzeby.

Pałki Slimator Heavy 5B to nie tylko wygoda i wytrzymałość, ale także możliwość wydobycia z bębnów pełnego, mocnego brzmienia. Dzięki tym pałkom Ślimak może grać z jeszcze większą precyzją i siłą, co jest kluczowe dla jego stylu gry. Jak sam mówi: „Dzięki pałkom Slimator Heavy 5B mogę z przyjemnością wyciskać z bębnów soczyste i mocne brzmienia”.

Meinl-Slimator-SLIMAK

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlstickandbrush.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution