MEINL Sonic Energy i VivaRhythm na “Wibracje Festiwal 2019”

0

W dniach 13-16 czerwca 2019 roku w Białobrzegach k. Warszawy odbędzie się już 3.edycja Wibracje Festiwal 3.0. Ideą wydarzenia jest stworzenie miejsca, w którym ludzie z tymi samymi alternatywnymi przekonaniami mogą spędzać razem czas, aby dzielić się ze sobą swoją wiedzą, słuchać uspokajającej melodycznej muzyki i poznawać ostateczną prawdę życia…

Podczas festiwalu będziecie mieli niepowtarzalną okazję posłuchać ciekawych występów 90 prelegentów z Polski i zagranicy, wziąć udział w licznych warsztatach, wykładach, koncertach, ogniskach i innych zajęciach, takich jak np. joga i medytacje. Organizatorzy wydarzenia zadbali także o najmłodszych uczestników i przygotowali dla nich specjalną strefę dla dziecka. Ponadto, oprócz standardowych biletów, istnieje możliwość kupienia karnetu zawierającego miejsce noclegowe na polu namiotowym.

Na imprezie nie zabraknie rzecz jasna instrumentów z serii Meinl Sonic Energy i Meinl Viva Rhythm, które idealnie pasują do całej atmosfery festiwalu. Producent pojawi się z ich szeroką ofertą również w tym roku! Stoisko będzie na was czekało przez dwa festiwalowe dni (czwartek i piątek).

Do zobaczenia na miejscu!

Gdzie i kiedy?

  • Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA
    ul. Spacerowa 35
    05-127 Białobrzegi, Gmina Nieporęt
  • Data: 13-16 czerwca 201
  • Bilety: wibracje.com.pl/kup-bilet

Więcej szczegółów na stronach:
www.meinlsonicenergy.com
www.meinlvivarhythm.com
www.wibracje.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here