MEINL Sonic Energy i Meinl Percussion na Wibracje Festiwal 2020

0

Wystartowała 4 edycja Wibracje Festiwal w Białobrzegach k. Warszawy. Jest to największy w Polsce festiwal dotyczący holistycznego, naturalnego dbania o siebie i swoje otoczenie, ekologii, rozwoju i życia w harmonii. Podczas wydarzenia będziecie mieli szansę i okazję poznać instrumenty marki Meinl Sonic Energy i Meinl Percussion, które doskonale wpisują się w klimat festiwalu.

Festiwal Wibracje 4.0 to nie tylko rokroczne spotkanie, ale także tworząca się społeczność ludzi zainteresowanych takimi tematami jak psychologia, medycyna niekonwencjonalna, rozwój duchowy i osobisty, praca z ciałem, wellness, badania i odkrycia naukowe oraz wiele więcej.

Podczas tych 4 pełnych wrażeń dni będziemy mieli okazję wysłuchać występów ponad 100 prelegentów z Polski i zagranicy, wziąć udział w licznych warsztatach, wykładach, koncertach, wspólnych ogniskach i innych zajęciach, takich jak np. joga i medytacje, a także taniec i muzyka. Organizatorzy wydarzenia zadbali także o najmłodszych uczestników i przygotowali dla nich specjalną strefę dla dziecka.

Instrumenty Meinl Sonic Energy i Meinl Percussion doskonale wpisują się w klimat festiwalu, dlatego też producent pojawi się na nim i w tym roku z szeroką ofertą. Stoisko będzie na was czekało przez dwa festiwalowe dni (sobota i niedziela).

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA
ul. Spacerowa 35
05-127 Białobrzegi

Więcej szczegółów:
https://www.meinlsonicenergy.com/
https://www.meinlpercussion.com/
http://wibracje.com.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj