Max Iishi za sterami marki Pearl Musical Instrument

0

Jak poinformował zarząd firmy Pearl Musical Instrument, nowym prezesem i dyrektorem generalnym został Max Iishi zastępując Masakatsu Yanagisawa, który nadal będzie zaangażowany w strategię zarządzania i wspieranie inicjatyw firmy.

Max Iishi pochodzi z Kioto w Japonii. Ukończył studia ekonomiczne na Uniwersytecie Aoyama Gakuin w Tokio. Dołączył do Pearl w 1995 roku i awansował na stanowisko International Sales and Marketing Manager w 1999 roku. Spędził 10 lat w Holandii, gdzie został mianowany prezesem Pearl Europe w 2006 roku. W 2012 roku powrócił do centrali Pearl w Japonii na stanowisko wiceprezesa sprzedaży i marketingu. W 2018 roku został awansowany na stanowisko wiceprezesa wykonawczego. Max mieszkał w Japonii, Singapurze, Niemczech, Anglii, USA i Holandii, a jego działania obejmowały cały świat. To doświadczenie zaszczepiło w nim globalną różnorodność, która jest podstawą jego stylu zarządzania.

Od lewe: Max Iishi, Masakatsu Yanagisawa

„Jestem zaszczycony możliwością kierowania kultową i znaną na całym świecie firmą Pearl. Przez lata utrzymywałem i pogłębiałem kontakty ze wszystkimi głównymi interesariuszami, udziałowcami, klientami, artystami, inżynierami, dostawcami, producentami i partnerami biznesowymi, zarówno w branży muzycznej, jak i poza nią. Wykorzystując to doświadczenie i wiedzę, moją misją jest dalszy rozwój i rozpowszechnianie marki Pearl na całym świecie. W tym roku mija 75. rocznica założenia Pearl przez rodzinę Yanagisawa. Mam wielkie szczęście reprezentować Masakatsu Yanagisawę, członka rodziny w trzecim pokoleniu. Masakatsu i ja jesteśmy naprawdę szczęśliwi i podekscytowani podejmowaniem przyszłych wyzwań, w chwili, gdy Pearl kieruje swoją ścieżkę w przyszłość ”

– powiedział Max Iishi

Pearl Musical Instruments (PMI) to światowy lider w produkcji bębnów akustycznych i elektronicznych, koncertowych i marszowych instrumentów perkusyjnych, perkusjonaliów oraz profesjonalnych fletów poprzecznych znanych pod marką Pearl Flute. Pearl posiada własne fabryki w Japonii, Tajwanie i Chinach oraz współpracuje z producentami w Tajlandii, Indonezji i Holandii. PMI jest właścicielem oddziałów dystrybucyjnych w USA i Europie, a produkty Pearl są dystrybuowane w ponad 90 krajach na całym świecie.

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com/eu
Dystrybutor: https://www.facebook.com/Silesia.Music.Center

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here