Kaz Rodriguez i jego zestaw TAMA STAR Maple

0

Audiofilski zestaw perkusyjny – brzmi jak opowieść z bajki? Ależ nie, taki profesjonalny set istnieje już od dawna i nosi nazwę TAMA Star. Co więcej – jeśli chcecie usłyszeć, jak brzmi, dobrze trafiliście!

TAMA Star to zestaw, który z powodzeniem można nazwać rękodziełem. Nie są to instrumenty dla każdego – producent dedykuje je wyłącznie profesjonalistom oraz świadomym muzykom. Wykonane z ekskluzywnych materiałów łączą w sobie elegancję, unikatowe brzmienie oraz szereg innowacyjnych inżynierskich technologii.

Dziś mamy dla Was krótką prezentację możliwości tego niesamowitego setu w wykonaniu brytyjskiego perkusisty, Kaza Rodrigueza. Ten niezwykle utalentowany i energetyczny bębniarz ma na swoim koncie autorskie albumy, współpracuje z wieloma gwiazdami jak Jessie Ware czy Wilkinson, a do tego jest kompozytorem, producentem muzycznym, edukatorem i promotorem sztuki perkusyjnej.

Tym, co wpływa na wyjątkowość serii TAMA STAR są m.in.:

  • Ręcznie selekcjonowane drewno, do wyboru Klon, Orzech oraz Bubinga
  • Gumowe nóżki z pustą przestrzenią w środku, w celu zminimalizowania wibracji przenoszonych przez podłogę
  • Tama Quick Lock – umożliwia zdjęcie każdego z tomów jednym ruchem oraz demontaż nóżek od floor toma bez każdorazowego ustawiania ich wysokości
  • Stabilne i elastyczne nóżki centrali
  • Specjalne zawieszenie tomów z optymalnym rozmieszczeniem punktów styku, nie wstrzymujących naturalnych wibracji korpusu
  • 19 wykończeń, trzy kolory obręczy bass drumu

Cenowo TAMA STAR również prezentują się imponująco. Najtańszy zestaw kosztuje “zaledwie” 20 tysięcy złotych.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com/
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj