Jak rozstawić zestaw perkusyjny? Z pomocą przychodzi Śląskie Centrum Perkusyjne

0

Rozstawienie pełnego zestawu perkusyjnego, to wcale nie taka prosta sprawa. Jeśli nie wiecie, bądź macie wątpliwości jak sobie z tym poradzić, to zalecamy małe szkolonko ze Śląskim Centrum Perkusyjnym.

Zestawy perkusyjne niestety, albo i stety, nie są dostarczane w postaci złożonych bębnów gotowych do ćwiczeń i koncertowania.
Może i dobrze, gdyż cała zabawa, poza oczywiście grą na nich, tkwi właśnie w ich rozkładaniu, strojeniu i oczywiście dopasowywaniu do własnych preferencji.

Obejrzyjcie film przygotowany przez Śląskie Centrum Perkusyjne, a cała procedura okaże się bardzo przyjemna. Przede wszystkim jednak, uchroni to Was od nieprzewidzianych uszkodzeń Waszego nowego zestawu.

A skoro już obejrzeliście ten film, to zachęcamy również do obejrzenia pierwszej części, z której dowiecie się jak doszło do zakupu tego niedrogiego zestawu TAMA Rhythm Mate Fusion20.

Informacje o nim znajdziecie na stronie: https://slaskiecentrumperkusyjne.pl/product-pol-7090-TAMA-Rhythm-Mate-Fusion20-Set-RDS-Meinl-BCS

Więcej szczegółów
Producent: www.tama.com
Dystrybutor: www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here