Gretsch Brooklyn w dwóch nowych wykończeniach

0

Firma Gretsch Drums zaprezentowała dwa nowe wykończenia Nitron dla zestawów Gretsch Brooklyn. Blue Burst Pearl dostępny jest dla standardowych setów, natomiast White Marine Pearl przygotowano dla Micro Kit.

Bębny Gretsch Brooklyn to znana i lubiana seria zestawów perkusyjnych producenta. Wykonane z 6-warstwowego klonu północnoamerykańskiego, wykończone są charakterystycznymi podwójnymi obręczami z kołnierzem, dzięki czemu przypominają te produkowane przez firmę do połowy lat pięćdziesiątych.

Brzmienie Gretsch Brooklyn jest natychmiast rozpoznawalne – dzieje się tak za sprawą innowacyjnych specyfikacji tworzących wyjątkową charakterystykę tonalną, która jest nieco bardziej otwarta i satysfakcjonująco ambientowa w porównaniu do klasycznego pełnego, mocnego i ciepłego brzmienia Gretscha.

Wykończenie Blue Burst Pearl w oryginalnej serii Brooklyn poszerza wybór kolorów Nitron z sześciu do siedmiu. W przypadku zestawu Brooklyn Micro nowe, ponadczasowe wykończenie White Marine Pearl stanowi alternatywę dla oryginalnego lakieru w kolorze satynowej szarości. Dla zestawów Brooklyn Micro nowe ponadczasowe wykończenie White Marine Pearl jest alternatywą dla standardowego Satin Grey Lacquer.

O serii Gretsch Brooklyn przeczytacie również w innych naszych publikacjach. Znajdziecie je pod adresem https://uptone.pl/tag/gretsch-brooklyn

Więcej szczegółów
Producent: https://www.gretschdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here