Gabor Dornyei i Pearl Eliminator Redline w akcji! (cz.2)

0

Kontynuując cykl filmów video jakie przygotowała firma Pearl Europe z udziałem perkusisty Gabora Dornyei’a, zapraszamy do drugiego z cyklu materiału, w którym to bębniarz prezentuje swój setup w stylu Latin.

Przypomnijmy najpierw, że na całą serię Eliminator Redline, składają się stopy pojedyncze i podwójne oparte zarówno na łańcuchu jak i na pasku. Szerzej pisaliśmy o niej w publikacji: https://uptone.pl/perkusja/gabor-dornyei-prezentuje-stopy-perkusyjne-serii-eliminator-redline-od-pearl-drums.

Seria Eliminator Redline, to bardzo dobrze sprzedające się stopy perkusyjne na całym świecie. Wyposażone są we wszystkie możliwe systemy regulacji i ustawień, oferowanych przez markę. Zaawansowany projekt tych mechanizmów dedykowany jest w szczególności muzykom szukającym bardzo stabilnej i uniwersalnej stopy, dającej szybką i dokładną reakcję bijaka na ruch stopy. Całość wykończona z najwyższej klasy metali, fragmentów łączących i materiałów uzupełniających. Cały mechanizm zamknięty jest w eleganckim i użytecznym futerale transportowym posiadającym wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie na akcesoria.

Zapraszamy do najnowszej prezentacji:

Więcej szczegółów
Producent: http://www.pearleurope.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj