Caban Drummer Fest 2020 już w marcu

0

Jeśli na drugie imię macie Perkusja, a w Waszych żyłach zamiast krwi płyną gorące rytmy, to z całą pewnością nie może Was zabraknąć na Caban Drummer Fest 2020! Chrzanowska impreza już czwarty raz zaprasza pod swój szyld wszystkich fanów “walenia w gary”!

Podczas wydarzenia swoje umiejętności prezentują utalentowani perkusiści, których sety zawierają solówki, covery a nawet utwory własne. Caban Drummer Fest to prawdziwa gratka dla fanów dobrej muzyki bez względu na gatunek i wiek uczestnika – znajdzie się tu coś dla wielbicieli funka, elektroniki, jazzu, metalu a nawet muzyki latynoskiej. Co więcej, organizatorzy dają uczestnikom możliwość aktywnego wzięcia udziału w przedsięwzięciu oraz dbają o to, by prócz muzyki urozmaicać imprezę wykładami, prezentacjami sprzętu oraz konkursami.

Podczas Caban Drummer Fest zaprezentują się Maciej Sobczak, Natalia Krząkała, Łukasz Icanraz Sarnacki, Piotr Pniak, Tomasz Torres.

Caban Drummer Fest odbędzie się 14 marca 2020 w klubie muzycznym Stara Kotłownia w Chrzanowie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!
Bieżące informacje o imprezie znajdziecie na www.facebook.com/CabanDrummerFest oraz www.facebook.com/events/468010507119141.

Moby Dick solo

Pierwszy materiał z festiwalu, to popisowa solówka Artura Jonika i "Moby Dick" Led Zeppelin. Przypomnijmy jak sobie poradził z wielkim klasykiem chrzanowski perkusista grupy.Zobacz na YT:https://youtu.be/OqZwoLeZQp0

Opublikowany przez Caban Drummer Fest Piątek, 15 marca 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj