Bruno Esrubilsky (Mitsky) na trasie koncertowej z zestawem Pearl Drums!

0
Bruno-Esrubilsky-Pearl-Session-Studio-Select-foto-Grant-Zubricki

Bruno Esrubilsky, perkusista indie-rockowej grupy Mitsky rusza w trasę koncertową ze swoim najnowszym zestawem Pearl Session Studio Select!

Już 17 lutego 2022, w trasę koncertową, która obejmuje zarówno Stany Zjednoczone jak i Europę, wyrusza znana piosenkarka Mitski. Jest to bardzo wyczekiwany powrót przez fanów, gdyż piosenkarka w połowie 2019 postanowiła zawiesić działalność koncertową na bliżej nieokreśloną przyszłość. Teraz już wiemy, że zespół wraca i to w wielkim stylu, a nadchodzą trasa już w pierwszej połowie 2022 obejmuje kilkadziesiąt miast na całym świecie.

Do trasy przygotowuje się także perkusista zespołu Bruno Esrubilsky, który zdecydował się na wybór zestawu perkusyjnego Pearl Session Studio Select w wykończeniu Classic Silver Sparkle.

Zestaw składa się bębna basowego w rozmiarze 24×14, dwóch floor tomów 16×16 i 18×16, tomu 13×9 oraz werbla 14×6.5 SensiTone Heritage Black Nickel Brass.

Bruno-Esrubilsky-Pearl-Session-Studio-Select-foto-Grant-Zubricki
Bruno Esrubilsky & Pearl Session Studio Select [foto: Grant Zubricki]

Zestawy perkusyjne Pearl Session Studio Select to połączenie mocnego ataku, głośności i okrągłego brzmienia, co daje nam wyśmienity instrument zarówno w studio nagraniowym jak i na żywo. System niezależnego zawieszenia tomów OptiMount zapożyczony z serii Masters, dba o rezonans korpusu, a co za tym idzie bogaty sustain bębnów.

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com/eu
Dystrybutor: https://www.silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj