Benny Greb podczas #VFJams LIVE!

0

W styczniu tego roku, firma Vic Firth – producent świetnych pałek i akcesoriów perkusyjnych, wystartowała z wydarzeniem #VFJams LIVE, które już zdobyło ogromną popularność, a końca nie widać! 🙂 Tym razem na scenie Benny Greb w utworze “Grebfruit”!

#VFJams LIVE odbywa się w EastWest Studios w Hollywood w Kalifornii. To niesamowite wydarzenie uświetniło występy najlepszych perkusistów na świecie z udziałem Roberta “Sputa” Searighta i gwiazdorskiego zespołu vfJAMS!

Jednak #vfJAMS LIVE to znacznie więcej! To także specjalna platfoma internetowa, na której znajdziecie mnóstwo materiałów szkoleniowych jak transkrypcje czy ścieżki do gry, dzięki którym możecie szlifować swój warsztat ucząc się od najlepszych!

Zapraszamy na stronę: http://vicfirth.com/vfjams-live

Vic Firth Signature Benny Greb SGB

Benny Greb posiada oczywiście swój sygnowany model pałek perkusyjny, który został stworzony dzięki współpracy producenta i muzyka. Pałki wykonane są z hickory. Konstrukcja oparta i zbliżona do modelu 5B, o delikatnie zmodyfikowanej główce (skrócona łezka) . Jak stwierdza sam artysta: “Znakomicie leżąca w dłoni i reagująca we wszystkich dynamikach!” 

Więcej o modelu: vicfirth.com/products/drum-sticks/signature-sticks/benny-greb

Posłuchajcie co mówi o nich sam Benny Greb:

Więcej szczegółów:
Producent: http://vicfirth.com
Dystrybutor: https://www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here