Artur Żurek – Nowa gwiazda w rodzinie artystów TAMA Drums!

325

Znany ze współpracy z legendarnym zespołem Czerwone Gitary oraz popularną grupą Nocny Kochanek, perkusista Artur Żurek dołączył do prestiżowej rodziny artystów TAMA Drums!

Artur Żurek to utalentowany perkusista i perkusjonalista, który w latach 2016 – 2017 zdobił swoim talentem skład zespołu Czerwone Gitary, a następnie wzbogacił swoje doświadczenie współpracą z grupą Nocny Kochanek, teraz kroczy dalej po ścieżce muzycznej jako nowy artysta marki TAMA Drums. Artur dołącza do grona wybitnych muzyków, którzy zaufali tej renomowanej marce, uznawanej za symbol jakości w świecie perkusyjnym.

W swojej karierze Artur Żurek osiągnął znaczące sukcesy, będąc nie tylko członkiem znanych zespołów, ale również wykazując się indywidualnym talentem. Jego umiejętności zostały docenione już w 2012 roku, kiedy to zdobył pierwsze miejsce podczas polskiego finału V-Drums Championship, a następnie wywalczył drugie miejsce na wschodnioeuropejskich finałach w Budapeszcie. Wraz z zespołem Nocny Kochanek, Artur może pochwalić się licznymi nagrodami, w tym m.in. tytułem Zespołu Rocku 2017, 2018, 2019, 2020 i 2022, Płyty Rocku 2017 i 2019, Przeboju Rocku 2022 oraz Fryderykiem za Najlepszy album roku w kategorii muzyki metalowej.

TAMA-Starclassic-Performer-Sky-Blue-Aurora

W rodzinie TAMA, Artur będzie kontynuował swoją pasję i rozwijał muzyczne umiejętności, korzystając z nowego zestawu perkusyjnego Starclassic Performer w wyjątkowym wykończeniu Sky Blue Aurora. Zestaw, który będzie mu towarzyszył na scenie, składa się z imponującej konfiguracji: 22-calowej centrali basowej, tom tomów o rozmiarach 10″ x 7″ i 12″ x 8″, floor tomów 14″ x 12″ oraz 16″ x 14″, a także werbla 14″ x 6,5″. Wybór ten świadczy o wysokich wymaganiach Artura względem jakości dźwięku i estetyki instrumentów, co bez wątpienia przyczyni się do jeszcze większych sukcesów na muzycznej scenie.

tama-artists-artur-zurek-promo

Serdecznie witamy Artura Żurka w rodzinie artystów TAMA Drums i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spektakularne występy, które z pewnością zachwycą fanów na całym świecie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution