04/12/2018: Warsztaty perkusyjne z Tomaszem Łosowskim w Gdyni!

0

Kolejne warsztaty w DrumStore w Gdyni! Tym razem gwiazdą wieczoru będzie Tomek Łosowski. Postać znana w branży zarówno jako świetny muzyk jak i promotor i edukator perkusyjny.

Całe zajście będzie miało miejsce we wszystkim dobrze znanym salonie perkusyjnym DrumStore w Gdyni i jak zapowiadają organizatorzy, wieczór będzie miał charakter pokazowo warsztatowy. Warsztaty będą wzbogacone premierą płyty Tomasza: CV Remastered.

Gdzie, co i jak?

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona ilością miejsc siedzących 🙂

Tomasz Łosowski – polski perkusista, muzyk sesyjny, edukator. Jeden z najbardziej znanych perkusistów w Polsce. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej. Nagrał przeszło 50 płyt. Od 1991 r. gra w Kombi oraz współtworzy jazzowe projekty: Orange Trane, Quartado, Gdański Jazz Quartet.
Oprócz tego jest znanym edukatorem, prowadzi warsztaty i pokazy perkusyjne (drum clinic) na terenie całego kraju.

Został uhonorowany tytułem Najlepszego Perkusisty Roku 2004 w plebiscycie magazynu Gitara i Bas + Bębny oraz nagrodą „Eugeniusza” w plebiscycie magazynu Perkusista w kategorii Najlepszy Edukator w 2014 roku. Autor pierwszej profesjonalnej szkoły na perkusję w Polsce wydanej przez pismo Gitara i Bas + Bębny. W 2015 roku został wyróżniony przez Doma Famularo w amerykańskim czasopiśmie Modern Drummer jako międzynarodowy edukator.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/503957490115175

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here