„Źródło” – piosenki Jacka Kaczmarskiego w Starym Klasztorze

0

Minęło trzynaście lat od śmierci największego polskiego barda – Jacka Kaczmarskiego. Jak co roku, jego twórczość przypomną widzom muzyczni spadkobiercy skupieni wokół Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego.

W koncercie wystąpią: Trio Łódzko-Chojnowskie – najbardziej znany zespół kultywujący muzyczną tradycję tria Kaczmarski/Gintrowski/Łapiński , gitarowy bard Adam Łapacz oraz znakomite wokalistki – Justyna Panfilewicz z akompaniującym jej na pianinie Cezarym Mogielnickim i Monika Pfanhauser z Szymonem Podwinem na gitarze.

Po koncercie głównym organizatorzy zapraszają na wspólne granie i śpiewanie piosenek Jacka Kaczmarskiego do późnych godzin nocnych.

Przygotujcie zatem gitary, śpiewniki i mocne gardła!

Koncert „Źródło – przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu” odbędzie się 8 kwietnia 2017 o 20:00 w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze we Wrocławiu.

Bilety w cenach: miejsca siedzące 20 zł – przedsprzedaż w klubie i na rezerwacje: [email protected], 25 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem. Dostępne będą również wejściówki (bez gwarancji miejsca siedzącego): 10 zł – przedsprzedaż w klubie i na rezerwacje: [email protected], oraz 15 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here