“Zaraz” – Ofelia zapowiada debiutancki album

0

Do sieci trafił pierwszy singiel promujący debiutancki album Ofelii, prywatnie znanej jako Iga Krefft. Piosenka nosi tytuł “Zaraz”.

Ofelia ma na koncie minialbum i koncerty, m.in. podczas poznańskiego Spring Break, ale jej duża muzyczna przygoda dopiero się rozpoczyna. Artystka sama napisała zarówno muzykę, jak i słowa do nowego utworu. Za produkcję odpowiada Mikołaj Dobber.

“Ciągle słyszymy, że coś zaraz się wydarzy, że czekamy na coś bardzo, a to ma nadejść już ZARAZ. Ofelia czekając na swój moment słyszała również, że to ‚już zaraz’ – tym zainspirowana usiadła któregoś popołudnia i napisała tekst i o tym zaśpiewała „Zaraz”. “Zaraz” jest manifestem Ofelii, swoistym oczekiwaniem na długo wyczekane miejsce pośród czołówki polskich artystów. Czekanie na ten moment nie musi jednak zawsze kojarzyć się ze smutkiem – w przypadku Ofelii, jest to pełna słońca, żartobliwa ekscytacja!”
przeczytacie w opisie lyric video do piosenki.

Iga Krefft to 24-letnia polska aktorka i wokalistka, która od 2007 roku nie znika z małego ekranu wcielając się w rolę Urszuli Mostowiak w serialu “M Jak Miłość”. Była także uczestniczką programu “Twoja twarz brzmi znajomo”.

Więcej o artystce na www.facebook.com/OfeliaIgaKrefft

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj