“Za Krokiem Krok” – plastic fantastic, czyli Cleo w stylu Majki Jeżowskiej

0

Cleo zaprezentowała pierwszy singiel z nowej studyjnej płyty. Album, który promuje utwór “Za Krokiem Krok” ma być powrotem do muzycznych korzeni artystki.

Zapowiedzią nowego rozdziału w karierze Cleo jest piosenka “Za Krokiem Krok”, która doczekała się teledysku napakowanego mają znanych osób. Do udziału w klipie Cleo zaprosiła m.in. Qczaja, Dawida Kwiatkowskiego oraz osoby znane z serwisu TikTok m.in. Natalię Sisik i Sabinę Pawlik.

“Cleo po raz pierwszy zrealizowała teledysk od początku do końca – napisała scenariusz, wyprodukowała go, zajęła się „castingiem”, doborem garderoby… to najbardziej „jej” teledysk w całym dorobku.”
– czytamy w opisie teledysku.

Piosenka zapowiada “old schoolową” płytę Cleo. Całość muzycznie utrzymana będzie w konwencji vintage z elementami funku, soulu muzyki lat 60’tych itd. Teledysk został wystylizowany na telewizyjne show w którym uczestnicy mierzą się ze sobą swoimi umiejętnościami w dziedzinie podrywu. Album ukaże się po płycie, której premierę zaplanowano na jesień, a więc fani Cleo usłyszą niebawem aż dwa albumy w jej wykonaniu.

Nam jednak piosenka wyjątkowo kojarzy się z twórczością Majki Jeżowskiej. Jest słodko,  plastikowo, kolorowo i odrobinę jak w piosence do filmu dla dzieci.  Pozostało nam czekać na to, co przyniesie czas 🙂

Dyskografię Cleo zamyka wydany w 2016 roku album “Bastet”. Płyta otrzymała tytuł platynowej, a promowały ją takie utwory, jak “Wolę być” i “N-O-C”.

Więcej o artystce na www.facebook.com/CjakCLEO.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here