Wygraj nagranie coveru Amy Winehouse z wytwórnią Island Records

0

Fani Amy Winehouse, szykujcie się na coś wyjątkowego. Wytwórnia Island Records zapowiedziała konkurs, w którym udział może wziąć każdy! Jedyne, co należy zrobić, to nagrać cover wybranego hitu piosenkarki.

Konkurs ten ma być upamiętnieniem dziesięciolecia wydania albumu Back to Black, który tą okrągłą rocznicę obchodził 10 października 2016. Salaam Remi, który uczestniczył w tworzeniu wielu ścieżek z tej nagrodzonej 12 razy platyną płyty udostępnił informację o konkursie w serwisie YouTube, zapraszając wszystkich utalentowanych śpiewaków do zgłaszania swoich nagrań.

amy_winehouse_sn_5937Chcąc uczcić 10 rocznicę wydania albumu Back to Black, mamy zamiar udostępnić instrumentalne wersje kilku utworów, by móc zobaczyć, jak sobie z nimi poradzicie,”  powiedział Remi w video. “W planach mamy udostępnienie ścieżek do Just FriendsTears Dry on Their Own


Zasady konkursu są proste: uczestnicy muszą pobrać wersje instrumentalne do utworu, którego cover chcą zaśpiewać, nagrać wykonanie i udostępnić je w serwisie YouTube. Kiedy video będzie dostępne, śpiewający musi wysłać link wraz z formularzem dostępnym na oficjalnej stronie konkursu.

Remi i Mark Ronson, który również zajmował się produkcją albumów Amy, przesłuchają dostarczone nagrania i wybiorą zwycięzcę. Laureat głównej nagrody dostanie możliwość nagrania własnej wersji wybranego utworu w profesjonalnym studio, a nagranie zostanie opublikowane na oficjalnym profilu Island Records w serwisie YouTube.

Konkurs trwa od dziś do 31 stycznia 2017. Więcej informacji i wskazówek, jak wziąć udział w konkursie znajdziecie pod tym adresem.

Producent wyjawił również, że wszystkie wpływy z udostępnionych filmów przekazane zostaną Fundacji Amy Winehouse, którą pomaga rozwijać młode talenty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj