Weronika Boczek supportem Efterklang

0

W drugim tygodniu października odbędą się dwa koncerty zespołu Efterklang. Duńską grupę supportować będzie polska wokalistka, Weronika Boczek.

Weronika Boczek jest wokalistką, klarnecistką i songwriterką. Z autorskim materiałem debiutowała w 2017 roku podczas lubelskiego festiwalu Inne Brzmienia. Dotychczas koncertowała m.in. w Piwnicy pod Baranami, w warszawskim klubie Studio jako support zespołu Bitamina oraz na Off Scenie Festiwalu MasterCard Off Camera 2019. 14 września 2019 roku miał premierę jej debiutancki minialbum „Pamięci Jaskółek“. To właśnie materiał z tej płyty zaprezentuje supportując zespół Efterklang.

Więcej o artystce na www.facebook.com/weronika.boczek.music.

Weronika Boczek wystąpi przed grupą Efterklang już 8 października w Klubie Niebo w Warszawie i 9 października w ZetPeTe w Krakowie.

Więcej o koncertach na:

Bilety w cenie od 85 zł do kupienia w serwisach eBiletGoOutEmpikbiletyGoing i w stacjonarnych punktach.
Organizatorem wydarzenia jest Agencja Charm Music.


Ukochany przez polskich fanów, duński zespół Efterklang, po prawie 6 latach nieobecności, wystąpi w Polsce na dwóch koncertach. 20 września odbyła się premiera najnowszej płyty zespołu pt. „Altid Sammen”. To właśnie z tego albumu pochodzi singiel „Vi er uendelig” wraz z teledyskiem w którym wystąpiła światowej sławy modelka Helena Christensen.

Więcej o zespole na www.facebook.com/efterklang.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj