Szwedzka wokalistka, Fever Ray opublikowała w sieci nowy klip. Mocno abstrakcyjny i zaskakujący teledysk nagrano do piosenki “Wanna Sip”.

Za reżyserię nagrania odpowiedzialny był Martin Falck. Piosenka jest kolejnym singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo. Album “Plunge” w wersji fizycznej do sprzedaży trafi 23 lutego 2018, zaś w cyfrowej wersji pojawił się już tydzień po pierwszym singlu. Płyta zawiera 11 utworów, a promuje ją singiel „To the Moon and Back”.

Z materiałem artystka przyjedzie do Polski i 1 marca wystąpi w warszawskiej Progresji. Bilety na koncert zostały wyprzedane, więcej info na www.progresja.com.

Fever Ray, czyli Karin Dreijer Andersson to szwedzka wokalistka, która ogromną popularność zdobyła przez współtworzenie duetu The Knife, który założyła wraz z bratem. Szwedzi zyskali rozgłos nie tylko w rodzimej Szwecji, jednak konsekwentnie odmawiali wejścia do mainstreamowego świata muzycznego, koncentrując się na twórczości bez medialnej otoczki. Elektroniczny duet zakończył działalność w 2014 roku mając na koncie pięć albumów, a artystka już w 2009 wydała pierwszy solowy krążek pod pseudonimem Fever Ray. Materiał zyskał ogromną aprobatę publiczności, mimo tego wokalistka na nowy materiał kazała fanom czekać długo, bo aż osiem lat.

W październiku 2017  w sieci niespodziewanie pojawiła się zapowiedź nowego materiału w postaci klipu „Switch Seeks Same”. W enigmatycznym nagraniu pojawiają się słowa „Minęło osiem lat i wiele rzeczy zostało wyuczonych i oduczonych. Osiem lat porażek i wzrostu, osiem lat opieki i bycia pod czyjąś opieką, osiem lat kochania i bycia kochanym.”

www.facebook.com/FeverRay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here