W marcu nowy singiel Ellie Goulding

0

Ellie Goulding poinformowała fanów, że w marcu planuje wypuszczenie nowego singla. Utwór będzie zapowiadał nową studyjną płytę piosenkarki.

Kompozycja zatytułowana “Flux” ukaże się 1 marca. Autorami utworu są Ellie Goulding, Joe Kearns oraz Jim Eliot. Piosenka jest pierwszą zapowiedzią czwartej płyty Ellie, której premierę zaplanowano na późną wiosnę tego roku.

Jesienią 2018 roku Goulding opublikowała singiel “Close To Me“, w którym towarzyszyli jej Diplo i Swae Lee. Piosenka nie jest jednak zapowiedzią albumu.

Ellie Goulding to brytyjska wokalistka, która zadebiutowała w 2010 roku albumem “Lights” (z singlami “Starry Eyed” i “Under the Sheets”). Zyskując coraz większą popularność, artystka często współpracowała z innymi wykonawcami. Pojawiła się m.in. w utworach Skrilleksa, Calvina Harrisa i Zedda, co z pewnością nie pozostało bez wpływu na brzmienie jej drugiego, wydanego w 2012 roku albumu zatytułowanego “Halcyon”.

Nową świeżość Ellie Gouilding przyniosła kompozycja napisana na potrzeby filmu “Pięćdziesięciu Twarzy Greya”. “Love Me Like You Do” spędziło 4 tygodnie na pierwszym miejscu UK Top 40 i stało się międzynarodowym hitem. Kolejnym ruchem Ellie była współpraca z Major Lazer przy utworze “Powerful” i wreszcie wydanie trzeciego albumu, “Delirium”. Płyta zawierająca wspomniane “Love Me Like You Do” i dwa inne singlowe przeboje “On My Mind” i “Something in the Way You Move” powtórzyła komercyjny sukces “Halcyon” oraz reedycji “Halcyon Days”.

Więcej o artystce na www.facebook.com/elliegoulding.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj