W listopadzie soundtrack do najnowszego Bonda

0

Wytwórnia Decca Records opublikowała szczegóły dotyczące nadchodzącego soundtracku do najnowszej 25 części przygód najsłynniejszego agenta na świecie, Jamesa Bonda. Album ukaże się w sprzedaży już 13 listopada.

Tytułowa piosenka z filmu “No Time To Die”, wykonywana przez Billie Eilish (którą artystka stworzyła wspólnie z bratem Finneasem O’Connellem) znalazła się na szczycie listy najlepszych singli w Wielkiej Brytanii. 18-letnia Eilish dołączyła tym samym do grona wyselekcjonowanych wykonawców takich jak Shirley Bassey, Madonna, Adele czy Sam Smith, którzy dostąpili zaszczytu nagrania tytułowej piosenki do filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Michael G. Wilson i Barbara Broccoli – producenci obrazu – zaprosili do współpracy nad filmem kompozytora Hansa Zimmera, który nie krył swojej radości z tego powodu.

– Możliwość pracy nad tak kultową serią jak przygody agenta 007 była niesamowitym doświadczeniem. Cary, Michael i Barbara są niezwykłymi współpracownikami i wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że świat już wkrótce usłyszy nowe dźwięki do filmu “Nie czas umierać”.
– mówił Zimmer.

W nagrywaniu ścieżki dźwiękowej udział wzięli także gitarzysta Johnny Marr oraz kompozytor i producent Steve Mazzaro – obaj już wcześniej pracujący z Zimmerem.

NO TIME TO DIE

Where’s Bond? Find out in NO TIME TO DIE in cinemas November.

Opublikowany przez James Bond 007 Poniedziałek, 7 września 2020

Premiera filmu w naszym kraju zaplanowana jest na 20 listopada 2020. Soundtrack w sprzedaży pojawi się od 13 listopada.

Z okazji premiery dwudziestego piątego filmu o Bondzie Decca zapowiada również wydanie specjalnego albumu zatytułowanego “Bond 25”. Płyta zawierać będzie nowe aranżacje 25 kultowych tematów powstałych na przestrzeni prawie 60 lat kina. Na albumie znajdą się m.in.: “From Russia With Love”, “Diamonds Are Forever”, “Live And Let Die”, “GoldenEye” czy “Die Another Day”, na nowo nagrane przez Royal Philharmonic Orchestra w Abbey Road Studios.

Więcej informacji znajdziecie także na https://www.facebook.com/JamesBond007/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here