Urszula Dudziak w Starym Maneżu

0

Królowa polskiego jazzu wraca do Gdańska! 12 lutego w Starym Maneżu odbędzie się koncert jednej z najwybitniejszych polskich wokalistek – Urszuli Dudziak z zespołem.

Zabrzmi repertuar z ostatniej płyty artystki „Wszystko Gra”, ale nie zabraknie też piosenek ze starszych płyt, ze słynną Papaią na czele, czy elektrycznych aranżacji Mozarta. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich koneserów dobrej muzyki!

Urszula Dudziak wystąpi z zespołem w składzie:
Łukasz Poprawski – saksofon
Robert Cichy – gitara
Jan Smoczyński – akordeon
Krzysztof Pacan – gitara basowa
Tomasz Torres – cajon

Bilety na koncert w cenach od 70 zł do 129 zł dostępne na www.interticket.pl


Kim jest Urszula Dudziak?
Po prostu Królową. To jedna z najwybitniejszych współczesnych wokalistek, z talentem i dorobkiem wykraczającymi daleko poza granice naszego kraju. Dzieliła scenę m.in. z Bobbym McFerrinem, Herbie Hancockiem i Stingiem. Zmusiła filipińską armię do tańca, a swoich wiernych fanów zadziwiła szczerością autobiografii Wyśpiewam wam wszystko. Wciąż zachwyca nas nie tylko anegdotami, ale i swoim oryginalnym śpiewem – wydana w 2013 roku płyta Wszystko gra to Urszula Dudziak jaką znamy i kochamy: jazzowy wulkan radości i energii.

Niezwykła osobowość, z jeszcze bardziej niezwykłą historią, niecodzienną skalą głosu, swobodą i perfekcją intonacji oraz oryginalną techniką wokalną, które pozwoliły Jej zyskać opinię artystki niezwykle oryginalnej i kreatywnej. Każdy z koncertów to spotkanie z pełnymi humoru, dystansu do świata i siebie samej historiami, spotkanie z muzyką, która zawojowała świat. Artystka oczarowuje publiczność swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami o legendach światowego jazzu, muzyce oraz niezrównaną energią która obdarza zgromadzoną publiczność.

Oficjalny profil artystki znajdziecie na www.facebook.com/dudziakurszula oraz www.urszuladudziak.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here