Trzy koncerty Vitalic w Polsce

0

Francuski producent Vitalic po rewelacyjnym przyjęciu na Audioriver Festival zdecydował się powrócić do Polski. Muzyk zagra w naszym kraju trzy koncerty – 21 kwietnia w poznańskiej Tamie, 27 kwietnia we wrocławskim klubie Pralnia oraz 28 kwietnia w klubie Kwadrat w Krakowie.

Vitalic to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego aktywna działalność na scenie od 20 lat wyznaczy kierunki i trendy dla takich gatunków jak electro, techno i house. W jego produkcjach silnie wyczuwane są inspiracje gitarowymi brzmieniami i tanecznego italo-disco. Jego parkietowe szlagiery, począwszy od “Stamina”, “La Rock 01” czy “Second Lives” można wymieniać bez końca, bo każda produkcja i każdy kolejny album Francuza są przyjmowane niezwykle ciepło przez całe środowisko muzyczne. Po premierze krążka “Voyager” (2017) Vitalic odwiedził płocką plażę podczas ostatniej edycji Audioriver Festival i oczarował wszystkich tak, że nie sposób było go nie zaprosić ponownie.

Koncerty Vitalic odbędą się 21 kwietnia w klubie Tama w Poznaniu, 27 kwietnia w klubie Pralnia we Wrocławiu oraz 28 kwietnia w klubie Kwadrat w Krakowie.

Bilety w cenie od 69 zł (Kraków i Wrocław) i 79 zł (Poznań) do kupienia na www.ebilet.pl.

Więcej info o artyście na www.facebook.com/VITALICOFFICIAL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here