Tommy Emmanuel w Gdańsku

0

Bóg stworzył człowieka, człowiek stworzył gitarę, ale Bogu to było za mało i dosłał nam Tommy Emmanuel’a aby pokazać nam jak się GRA na gitarze.

Uznawany za jednego z najwybitniejszych gitarzystów świata, nazywany muzykiem nad muzykami Tommy Emmanuel pojawi się na deskach Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Jego muzyka przesiąknięta jest atmosferą kontynentu, z którego pochodzi – Australii. Jest mistrzem unikalnej i zarazem bardzo kunsztownej techniki gry na gitarze: fingerstyle (polega ona na używaniu gitary do grania linii basu, melodii, akordów i dźwięków perkusyjnych jednocześnie, co sprawia wrażenie obecności kompletnego zespołu na scenie). Jeśli nadal wam mało, artysta na co dzień współpracuje z gwiazdami wielkiego kalibru – Erikiem Claptonem, Stevie Wonderem czy Michaelem Boltonem.

Koncerty Emmanuela są zawsze wyjątkowe. Swoją pasją, umiejętnościami i radością z gry na gitarze oraz miłością do muzyki dzieli się z gitarzystami i fanami z całego świata podczas niezliczonych tourne (od 7 lat gra 300 koncertów rocznie, na które bilety rozchodzą się błyskawicznie). Doskonale odnajduje się tak w kameralnych salach koncertowych, jak i na wielkich stadionach.

Koncert Tommy Emmanuela odbędzie się 19 marca 2017 roku o godzinie 19:00 w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.

Bilety dostępne w kasie Filharmonii oraz na stronie www.interticket.pl w czterech wariantach cenowych:
100.00 PLN – Loża Centralna
130.00 PLN – Sektor A2, A3, B, C
160.00 PLN – Sektor A1, A1, B, B1, C, C1, Parter
180.00 PLN – Sektor A1, A1, B, B1, C, C1, Parter
Więcej o muzyku znajdziecie na www.facebook.com/tommyemmanuel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here