Thirty Seconds to Mars w Łodzi

0

Grupa Thirty Seconds to Mars na wiosnę zapowiedziała wielką europejską trasę koncertową. W ramach trasy zespół odwiedzi też Polskę i już 18 kwietnia 2018 roku wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi.

Koncerty Thirty Seconds to Mars uznane są za jedne z najciekawszych na świecie. Ich niezwykle widowiskowe występy przyciągają tysiące widzów z całego świata. Grupa ma na koncie ponad 15 milionów sprzedanych płyt, dziesiątki nagród i wyróżnień w wielu festiwalach i konkursach (m.in. kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz rekord świata Guinnessa w kategorii “Najdłuższa trasa koncertowa”). W tym roku kapela otrzymała nominację do MTV European Music Awards. Wyniki poznamy już 12 listopada tego roku.

Thirty Seconds to Mars występuje w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic. Lider grupy, Jared Leto, jest również cenionym aktorem. W swoim dorobku ma Oscara za rolę w dramacie “Witaj w klubie”. Od 6 października można go oglądać w produkcji science fiction “Blade Runner 2049”.

Bilety na koncerty w sprzedaży pojawią się 13 października o 9:00 czasu lokalnego na oficjalnej stronie zespołu – www.thirtysecondstomars.com.

Więcej o zespole dowiecie się na www.facebook.com/thirtysecondstomars.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here