THE SIXPOUNDER z koncertami w Siedlcach, Mrągowie i Iławie!

0

Grupa THE SIXPOUNDER dodała trzy kolejne koncerty do trasy “Killer King Tour”. Zespół wystąpi w Siedlcach, Mrągowie i Iławie!

Czołowy przedstawiciel polskiej sceny groove i melodic metalu – zespół THE SIXPOUNDER ogłasza trzy dodatkowe koncerty w ramach obszernej, trwającej od września trasy koncertowej pod kryptonimem „Killer King Tour”. Formacja wystąpi 17 stycznia w Siedlcach (klub 5 Sztuk), 18 stycznia w Mrągowie (klub Ceglana) oraz 19 stycznia w Iowa Music Bar w Iławie. W roli supportu na wszystkich koncertach pojawi się bydgoski INFLICTION. W Siedlcach zagra dodatkowo pochodząca z Ostrołęki formacja ATERRA.

THE SIXPOUNDER + Infliction | Killer King Tour:

Wejściówki na wszystkie koncerty do nabycia w klubach oraz na stronie www.ticketclub.pl

Począwszy od roku 2008 roku THE SIXPOUNDER dorobił się miana jednej z najciężej pracujących i oddanych scenie metalowej formacji w Polsce Pomimo stosunkowo krótkiego stażu, zespół ma za sobą trzy pełnometrażowe wydawnictwa w klimatach groove, new metal, melodic death i thrash, udział w prestiżowych festiwalach pokroju „Wacken Open Air” czy „Przystanek Woodstock” oraz kilka obszernych tras koncertowych u boku takich formacji jak Decapitated, Acid Drinkers czy Vader.

Potencjał THE SIXPOUNDER oraz ich trudną do jednoznacznego zaszufladkowania mieszankę ciężkich odmian rocka od groove poprzez thrash do melodyjnego death metalu docenił również wybitny producent Daniel Bergstrand, znany ze współpracy z takimi zespołami jak: Dimmu Borgir, Behemoth, In Flames, Meshuggah, Decapitated czy Soilwork.

Więcej o zespole na https://www.facebook.com/TheSixpounder

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here